12.30 $

Фунгіцид Цілитель / Рідоміл Голд

Цілитель - комбінований фунгіцид системно-контактної дії для захисту овочевих культур від комплексу хвороб.
Склад: манкоцеб, 640 г/кг + металаксил, 80 г/кг. Препаративна форма: змочуваний порошок.
Застосування: виноград, дині, огірки, картопля, кавуни, цибуля, помідори, ріпак, хміль. Норма: 2, 5–3, 0 кг/га. Тара: 1кг.
Спектр дії: альтернаріоз, біла та сіра гнилі, мілдью, чорна плямистість, макроспоріоз, борошниста роса, пероноспороз, фітофтороз.
Переваги та вплив:
• проникає до необроблених частин рослини, не змивається дощем;
• системна проникаюча (швидко поглинається та переноситься по рослині) дія металаксилу доповнюється «контактною» манкоцебу та забезпечує захисну плівку;
• гарантує довготривалий захист від сірої гнилі, що значно подовжує строки зберігання врожаю.
Особливості застосування.
Фунгіцид Цілитель рекомендовано застосовувати профілактично - до появи видимих симптомів розвитку хвороби на культурних рослинах, що значно зменшить вплив патогенів на культури та їх врожайність. Першу обробку доцільно проводити до початку розвитку захворювання, але не пізніше змикання картоплі, томатів та огірків в рядках. Строк останнього обприскування для картоплі, томатів, огірків — припинення активного росту стебла. Обробок: 1-3. Період очікування від останньої обробки до збору врожаю томатів, картоплі-20 днів, огірків–10, ріпаку, цибулі–30, винограду―25.
Важливо: при внесенні фунгіциду режим змішування обприскувача має бути постійно ввімкненим; для підвищення ефективності дії пестицидів використовуйте прилипачі.

ID: 998084
Создано: 25/04/2019

Адміністратор

Зарегистрирован 18/12/2017
Активность 3 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления