2 290 грн.

Реставрація чавунних ванн


Ми проводимо реставрацію всі типів ванни за новітніми методами.
1.Методом "Ванна у ванні "це встановлення нової акрилової ванни (Латвія) у вашу стару радянську ванну без заміни старої ванни та не пошкоджуючи плитки. Встановлення ванни вкладиша проводять кваліфіковані працівники за 2 -2.5 години. Нова акрилова ванна з екологічно - безпечного, удароміцного матеріалу і буде відповідати формам вашої старої ванни.
2.Методом "Наливна ванна" це нанесення рідким акрилом (Німеччина) .Відновлюємо таким метолом чугуні, акрилові й металеві ванни незалежно від розмірів і року виробу. Наливна ванна на вид міну від емалевого покриття немале мікропористої поверхні тому в отверділий Рідкий Акрил не проникне бруд , чим забезпечує довговічну стійкість матеріалу. Наливна ванна легко миється любим гелієвими миючими засобами . Наш матеріал немає неприємного запаху , не шкідливий і має сертифікат якості.
Ремонт ванн методом Наливна ванна проводять наші фахівці за 2-3 години і дозволить кори скуватися ванною через 36 годин. реставрація ванни проводиться без пилу , шуму, і без демонтажу відновлення ванн методом Наливна ванна коштує в рази дешевше нової чавунної ванни, а прослужить 12-15 років, проста у використанні й невибаглива в догляді. Вибір кольору. Заводська якість.
Рідний Акрил – самий міцний і довговічний матеріал і немає аналогів !
Письмова гарантія !

ID: 985061
Создано: 25/01/2019

Andrij

Зарегистрирован 07/02/2014
Активность 7 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Новые объявления продавца

Похожие объявления